PRAXIS

 

Laboratorios Praxis se zrodilo roku 2017 oddělením od kosmetického podniku Laboratorios Farmacéuticos Praxis. Mladá společnost podpořena značkou uvedenou na trh již v roce 1993, průkopnickou ve vývoji kosmetických produktů pro mezoterapii a jejich transdermální aplikaci, jejíž filosofie byla vyvinout kosmetické produkty, upřednostňující přírodní ingredience rostlinného původu pro vnitřní péči o pleť a tělo. V této době jsme změnili korporativní identitu společnosti a obnovili balení našich produktů. Pokračujeme ve výzkumu, abychom vám, našim klientům, profesionálům v estetice a estetické medicíně, mohli nabídnout nejbezpečnější a nejefektivnější formulace pro použití při vašich procedurách.

 

Proteoglicanos Praxis je pionýrská značka prodávající proteoglykany. V roce 2009 byla uvedena na trh první formulace Proteoglicanos y Vitamina C pro doplnění lékařských-estetických zákroků, které zdokonalují regeneraci a hydrataci pokožky. Proteoglicanos Praxis jsou ampulky pro každodenní péči, které předchází fotostárnutí kůže, způsobenému zubem času. Jejich každodenním použitím podpoříte rozjasnění a hydrataci a přispějete ke zmírnění vrásek. V roce 2020 se rozšířila rodina Proteoglicanos pro poskytnutí anti-aging řešení pro všechny typy pleti.

 

MISE

Vyvinout kosmetické produkty s aktivními, účinnými principy vysoké kvality pro estetické zákroky jak pro obličej, tak pro tělo, i dermokosmetické anti-aging produkty s cílem podtrhnout krásu a docílit zdravé a opečovávané pleti.

 

VIZE

Být mezinárodně uznávanou značkou pro kvalitu svých produktů. Pokračovat ve vývoji formulací, které pokryjí očekávání i potřeby našich klientů.

 

HODNOTY

Závazek kvalitě: v přípravě našich produktů využíváme nejkvalitnějších surových materiálů.

Účinnost: naše trajektorie poskytuje viditelné výsledky našich produktů.

Respekt a docenění lidí: uznáváme člověka jako individuum, které si zaslouží respekt, motivaci a inspiraci.

 

Spojení s našimi klienty definuje esenci naší značky.

PRAXIS

Zobrazeno produktů: 31

Zobrazení 1-12 z 31 položek

Aktivní filtry