BIRDIE NUTRIKOSMETIKA

#CESTAKSEBELÁSCE

Birdie byl navržen pro všechny, kteří tento hyperaktivní život nejen milují, ale dávají si svobodu ho žít na 200%, pro sebe a hlavně ne pro ostatní. Jejím posláním je pomáhat mladým ženám, aby každý den podávaly lepší výkony a měly dobrý pocit ze svého těla a života. Jen proto, aby se sami cítili dobře, podle kritérií, která si zvolili. 

 

#BUĎZMĚNOU

„Ne, není normální cítit se unavenÁ, mít mdlou pleť nebo řídké vlasy! S nadšením pro doplňky stravy hluboce věřím v jejich schopnost aktivovat naši krásu zevnitř, ale také podporovat naši pohodu a dobré zdraví. Kromě vyvážené stravy pravidelný přísun základních živin a vitamínů posiluje tělo a pomáhá mu lépe fungovat.

Poté můžeme vydat to nejlepší ze sebe tím, že uvolníme veškerou svou sílu a energii. Birdie ztělesňuje tuto mladou ženu, která chce žít svůj život naplno, bez kompromisů. Vzorce kombinují odborné znalosti a know-how s nádechem inovace a šílenství, díky nimž je návykový. 

Jeho poselství? Je univerzální: Odemkněte svou sílu! Buďte hrdí na své tělo, buďte svobodní a nasaďte naprosto veškerý svůj potenciál. » Fleur Phelipeau, zakladatelka Birdie

BIRDIE NUTRIKOSMETIKA

Zobrazeno produktů: 19

Zobrazení 1-12 z 19 položek

Aktivní filtry