Naše společnost INFOKRASA s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost na trhu estetické medicíny a kosmetologie.

Je oficiálním obchodním partnerem předních světových výrobců a spolehlivým dodavatelem zdravotnických prostředků, přístrojů a profesionálních kosmetických přípravků.

Společnost byla založena v roce 2012 a rychle získala vedoucí postavení na evropském trhu. Infokrasa s.r.o. se po celou dobu své existence snaží neustále rozšiřovat hranice působení a dnes je jednou z
nejatraktivnějších pro zákazníky, kteří chtějí nakupovat kvalitní přípravky.

Dobře zavedené spojení s dodavateli nejznámějších světových značek v kosmetickém průmyslu umožňuje nám nabídnout svým zákazníkům výhradně certifikované produkty, které splňují nejvyšší standardy kvality.

Díky široké škále a trvale vysoké úrovni služeb jsme získali důvěru předních klinik plastické a estetické medicíny a kosmetických salonů v České republice a na Slovensku.

Navrhované podmínky prospěšné spolupráce a individuální přístup ke každému klientovi pomáhají naše společnosti neustále zlepšovat a rozvíjet trh estetické medicíny.

Vzhledem k tomu, že spolupracujeme přímo s výrobci a oficiálními dodavateli, nabízíme nejlepší ceny za plně originální, certifikované produkty.

Účinnost a bezpečnost přípravků byla prokázána nejen oficiálními klinickými studiemi, ale také skutečnými zkušenostmi našich klientů.

Stát se zákazníkem Infokrasa s.r.o. znamená najít klíč k prodloužení mládí a krásy!

Konzultujeme, školíme, organizujeme kurzy, kongresy, workshopy
Děkujeme, že jste s námi!