HYAMIRA SKIN ACTIVATOR+DÁREK KOLAGEN HYAMIRA ® 10X50ML

2 600,00 Kč
S DPH

SKIN ACTIVATOR je lokální sérum, jehož základ tvoří kyselina hyaluronová a růstové faktory. Přípravek dokáže zlepšit tonus pleti a účinně bojovat proti vráskám. Použití přípravku je velmi doporučováno pro ošetření suchosti pleti související s absolvováním invazivních procedur nebo frakční ablace, chemického peelingu atd.

Viditelné výsledky:

• Účinné vyrovnání pleti a prevence tvorby nových vrásek

• Vynikající stimulace buněčné proliferace a regenerace

SKIN ACTIVATOR hloubkově zpevňuje kůži a zlepšuje její tonus pro redukci vrásek a linek.

RŮSTOVÉ FAKTORY 

Doplněk stravy HYAMIRA COLLAGEN

tekutý doplněk stravy s obsahem hydrolyzovaného kolagenu, kyseliny hyaluronové a resveratrolu 10x50ml

Počet

 

 

 

HYAMIRA COLLAGEN Složení: Hydrolyzovaný kolagen tvoří základní složku pojivových tkání. Pro lepší vzhled pokožky, vlasů a nehtů. Kyselina hyaluronová. Resveratrol - extrakt z červených hroznových semen. Zinek je důležitý stopový prvek pro zdravou pleť. Vitamin B6 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Měď - přispívá k ochráně buněk před oxidačním stresem, k udržení normálního stavu pojivových tkání a normální pigmentaci pokožky. Biotin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a k udržení normálního stavu pokožky a vlasů.

Doporučené dávkování: Užijte 1 lahvičku denně ráno 1 hodinu před jídlem.

SKIN ACTIVATOR obsahuje předpřipravenou směs kyseliny hyaluronové a růstových faktorů. Podávání přípravku je velmi bezpečné a pohodlné. Naše inovativní injekční lahvička-stříkačka zachovává stabilitu a kvalitu složek.

26 ks