Ultimátní liftingové sérum

1 890,00 Kč
S DPH
Ultimátní liftingové sérum
Perfektní liftingové sérum na pleť
Hluboce koncentrované pro lifting & pevnost.
Toto luxusní a vysoce koncentrované sérum vytváří pozvednutý vzhled a pocit pevnější pokožky. Chrání ji před známkami stárnutí. Složení tohoto séra zahrnuje mocnou liftingovou technologii, zpevňující látky a koncentrované dávky exkluzivní rosy Cosme-Phytami, květového extraktu s vysokými dávkami ektivních látek.
Toto exkluzivní sérum podporuje schopnost pleti se obnovovat pro dosažení mladistvého vzhledu. Obsahuje extrakt jetele lučního a vysoké koncentrace isoflavonů, které jej činí perfektním omlazujícím a zpevňujícím elixírem.
Počet

 

 

 

Toto neuvěřitelné sérum obsahuje také plody acai, superplodinu plnou fenolových sloučenin. Plody acai jsou bohaté na antioxidanty a obsahují vysoké dávky minerálů a vitamínů, které oživují pokožku a dodávají ji ztracené minerální látky. Tyto mocné antioxidační fenolické sloučeniny jsou známy jako nejlepší aktivní látky pro zralou pleť. Toto sérum, umocněné vědeckým složením Christiana Bretona, transformuje mdlou, unavenou pokožku v zářivou pleť
Toto supersérum obsahuje exkluzivní extrakt granátového jablka. Tato legendární superplodina je známá pro své mocné antioxidanty, vitamíny a spoustu dalšího. Má schopnost zlepšovat kontrolu příjmu a výdeje vody buňkami stimulací specifických proteinů zvaných aquaporiny. Produkce kolagenu je zvýšena a epidermis se stává plnější: znak vitality a lepší buněčné obnovy. Na Vaší pleti se toto vrácné sérum transformuje v mocnou liftingovou infuzi. Gravitace je popřena, život je obohacen o čas.
Žijte život neobyčejné krásy.
Jak používat:
Naneste ráno a večer před Vašimi denními a nočními krémy.
Proč sérum?
Nejvíce přeměňující krok, který můžete učinit pro svou pleť v pouhých několika luxusních kapkách. Séra jsou mocné koncentrované látky, které připravují Vaši pleť a umocňují péči a hydrataci, která bude následovat. Ať už je Váš cíl jakýkoli, toto sérum je přesně pro Vás.
CB1303