Liftox lotion - Liftingový gel, 120 ml

1 069,00 Kč
S DPH

Perfektní liftingový lotion

 

Anti-Ageing

 

Pečující gel obohacený o kolagen, který dramaticky zlepšuje texturu pokožky, vytváří hedvábně jemnou bariéru na povrchu pleti pro viditelně pevnější, liftovanou pleť. Pomáhá umocnit výsledky vaší obličejové péče.

 

Naše pleť je každý den vystavována vnějším agresorům, kteří způsobují dehydrataci a oslabení pokožky. Poškozují přirozenou bariéru pleti, která tak přestává odpovídat na benefity pleťové péče.

 

LIFTOX Lotion je prvním krokem, nezbytným pro obnovení bariérní funkce, rovnováhy pleti a pro umožnění plného efektu produktů naší Liftoxové řady.

 

Textura tohoto vodního gelu kombinuje jemnost a fluiditu s perfektní kompatibilitou k pokožce. Okamžitě se vstřebává a dodává pocit svěžesti a pohodlí. Tato formulace dodává kolagen pro posílení a obnovení pokožky zatímco vyživuje, zjemňuje a ulevuje dehydrataci.

 

Doba dodání 1-2 týdny.

Počet

 

 

 

Hydrolyzovaný kolagen - postupem času a s vystavením vnějších faktorů jako je UV záření nám náš vlastní kolagen ubývá a pleť ztrácí objem, pružnost a pevnost. Doplňme si zásoby kolagenu, vypněme pleť a vyplňme vrásky a jemné linky. Kolagen zároveň skvěle váže vodu a přispěje k hydratované pleti.

 

Glycerin - pomáhá udržovat vodní rovnováhu v intracelulární matrix a zajistí tak homeostázu pleti. Zároveň bylo prokázáno, že pomáhá podporovat správnou funkci lipidů.

 

Použití: Po vyčištění pleti naneste vatovým tamponkem na celý obličej a krk. Je vhodný pro všechny typy pletí. Nesmývejte.

 

Ingredients (INCI): Aqua (Water), Glycerin, Propylene Glycol, Acrylates Copolymer, Hydrolyzed Collagen, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Tromethamine, Ethylhexylglycerine, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citronelol, Linalool.

CB1440