LILAC na akné LILACNEX DERMATOLOGICKÉ MÝDLO

254,00 Kč
S DPH

Triclocarban TCC: Používá se jako antimikrobiální a protizánětlivá sloučenina. Je účinná proti infekcím v důsledku záměrného účinku na růst škodlivých mikroorganismů, jako jsou Staphylococcus aureus.

LILACNEX obsahuje značnou část hydratačních složek!
Citlivá, suchá nebo poškozená pokožka velmi trpí, když JE lipidový film poškozený. Díky obsahu hydratačních přísad v mýdle Lilacnex se přírodní kožní bariéra obnoví.

Počet

 

 

 

OBSAHUJE: 1% Triclocarbon (TCC) zabraňuje podráždění a výskytu akné po holení, čistí problematickou a aknózní pleť. Probiotické a hydratační složky. Škrob z kukuřice Zea mays. Máslo. Olej Macadamie. Fosfolipidy. Olej ze Světlice barvířsk. Probiotika ve složení LILACNEX: Vyvinuli jsme novou a efektivní péči o problémovou pokožku díky molekulám probiotik a karbohydrátového polymeru, které jsou prospěšné pro užitečné mikroorganismy na povrchu pokožky - jako jsou Lactobacillus acidophilus a micrococcus kristinae. Zároveň, škodlivé mikroorganismy, jako jsou Propeonibacterium acnes, Staphylococcus aureus nemůžou tolerovat tento typ probiotik. Jinými slovy LILACNEX schopen zničitškodlivé mikroorganismy díky 1% obsahu Triclocarbon (TCC) a pomáhá prospěšným mikroorganismům díky probiotikam, které obsahuje!

LIL01