HYALUAL POLŠTÁŘKY+ANTI-AGING SUN CREAM SPF50 +DAREK LILAC BĚLÍCÍ MÝDLO

2 460,00 Kč
S DPH

+ DAREK LILAC BĚLÍCÍ DERMATOLOGICKÉ MÝDLO

Krem spf JEAN DAVEZE-Vysoký stupeň ochrany proti UVA / UVB. 

Tento speciální krém je vhodný pro všechny typy pleti.

MULTIKYSELINOVÉ EXFOLIAČNÍ POLŠTÁŘKY (60 KS) 

• První známky stárnutí 

• Nerovnoměrný tón pleti 

• Mastná pleť, která vyžaduje hluboké čištění 

• Zvětšené póry 

 Výsledky: 

• Minimalizace známek stárnutí 

• Rovnoměrný tón pleti, eliminace pigmentace 

• Vylepšená struktura a povrch pokožky 

• Výrazně zúžené póry 

Počet

 

 

 

Krem spf JEAN DAVEZE

Vysoký stupeň ochrany proti UVA / UVB

Tento speciální krém je vhodný pro všechny typy pleti.

Hypoalergenní, nekomedogenní

Obohacený o vitamín B5, který podporují obnovu buněk a zlepšují pružnost a hladkost pokožky. Je skvělé pro ošetření popálenin, spálenin od sluníčka, regeneraci pokožky, má antibakteriální a protizánětlivé účinky.Vaše pokožka je chráněna před předčasným fotostárnutím  

Aplikujte krém na oblast obličeje, dekoltu a další části těla, abyste zajistili ochranu před slunečním zářením.

Voděodolný. Není vhodný pro děti do 36 měsíců.

MULTIKYSELINOVÉ EXFOLIAČNÍ POLŠTÁŘKY (60 KS)

Vysoce efektivní regenerační multikyselinové polštářky, které mohou skutečně zlepšit vzhled pokožky. Speciálně navržený komplex s kyselinou glykolovou, mléčnou, citronovou a salicylovou, jakož i s vitamínem B5, obnovuje povrch pokožky, zlepšuje její strukturu a tonicitu, snižuje výskyt hlubokých vrásek a výrazně zmenšuje velikost pórů. V jediném snadném kroku vyrovnávají tón a zmenšuje množství vrásek v obličeji. Vícesložkové složení je účinné proti hyperpigmentaci a výrazně zvyšuje pružnost pokožky. 

Jak používat? 

Jemně otřete čistou a suchou pokožku obličeje a krku krouživým pohybem a vyhněte se oblasti očí. Pokračujte v používání, dokud není polštářek suchý. Doporučuje se začít používat 3krát týdně a postupně zvyšovat až dvakrát denně. 

BĚLÍCÍ DERMATOLOGICKÉ MÝDLO
Obsahuje: Hydratační přísady; Mandlový olej uklidňuje, podporuje regeneraci a vyživuje pokožku. Glycerin hydratuje pleť. Extrakty z citrónu a grapefruitu (AHA) mají bělicí účinky. Olej Makadamie má dobré regenerační účinky, podporuje schopnost přirozené hydratace kůže a napomáhá ji udržovat pružnou, vláčnou a elastickou. Fosfolipidy hydratují pokožku a zabraňují jejímu vysušování. Slunečnicový olej zabraňuje vysušení pokožky a udrží ji vláčnou a pružnou. Extrakt z moruše bíle (Morus alba) Je silný antioxidant (zdroj resveratrolu), zdroj vitaminu C, zdroj energie. Zesvětluje pigmentové skvrny, omlazuje, zjemňuje a vyživuje pokožku. Mrkvový olej má vlastnosti, které přirozeně chrání pokožku před UV zářením. Karotenoidy navíc obnovují přirozenou bariéru pleti a chrání ji před nepříznivými vnějšími vlivy, má také regenerující a vyhlazující vlastnosti. Bio stimulační komplex.

65 ks