Creator

Kdo stoji za vznikem Infokrása?

Anna Abdullaeva je mladá energická podnikatelka původem z Uzbekistánu, která na českém trhu v průběhu deseti let vybudovala jednu z předníchspolečností na poli krásy a estetické medicíny. Právě díky Anině houževnatosti a vášni se postupem času Infokráse podařilo přivést na český a slovenský trh více než 27 značek z celého světa.„Měníme tvář krásy“ Anna Abdullaeva, CEO of Infokrása

O nás

Od domácí po profesionální péči, INFOKRÁSA o vás pečuje zevnitř i navenek.Již 10 let pomáháme ženám, ale i mužům najít cestu ke zdraví a sebevědomí, v každém věku a fázi života. Věříme v to, že krása je jen výsledek důkladné péče o pleť a tělo.Na český a slovenský trh přinášíme inovaci, odbornost, expertízu a profesionální poradenství v oblasti skincare a estetické medicíny. Kombinace naší neutuchající dravostí a pocitu, že chceme našim klientům přinášet to nejlepší, je to, co nás žene neustále kupředu. Není pro nás nic důležitějšího, než další sebevědomý zákazník s viditelnými výsledky, spokojen sám se sebou.Protože s námi krása nemá věk.
Interior

Profesionální péče o krásu

Klíčové značky v péči o pleť jsou například: D-LAB, Christian Breton, Praxis, MI-RÉ, RARE Paris nebo Codage.
Pečlivě a odborně pro vás vybíráme a neustále doplňujeme naše portfolio tak, aby si u nás vybral každý, a to ve správné kombinaci a s maximálním efektem. Klíčová je pro nás také přímá komunikace a zpětná vazba s našimi zákazníky, abychom porozuměli jejich potřebám a navrhli jim ten nejefektivnější a nejvhodnější koktejl krásy na míru. Zde opět velkou roli hraje náš odborný tým složený z vyškolených odborníků, kteří jsou zde pro naše zákazníky a dokonale poradí, co s čím namixovat a co raději nikoli.
Perris2

Kam domácí péče nedosáhne, tam nastupuje profesionální estetická medicína

Jsme si vědomi, že péče o pleť a cesta ke kráse nekončí jen u “krému”. V INFOKRÁSE spolupracujeme s lékaři a klinikami, kterým nabízíme široké portfolio těch nejlepších značek v oblasti estetické medicíny, jako je například FILLMED, MINT nebo Nithya. Zároveň také školíme profesionály v našem novém školícím centru na Bulovce, aby svým zákazníkům vždy nabízeli ty nejmodernějšísvětové procedury a techniky pro nadčasový vysledek. Od výplní rtů, brady, lícních nebo čelních kostí, po mezoterapii tváře a vlasů až po nitě pro neinvazivní lifting tváře,obočí nebo nosu.Kam domácí péče nedosáhne, tam nabízíme bezpečné kvalitní výplně, nitě nebo mezoterapie značek: FILLMED, MINT nebo například Nithya.