LE ROUGE FRANCAIS, flower to your skin.

Vítáme vás ve světě elegance, vášně a jedinečnosti - vítáme vás ve světě značky Le Rouge Francais! Le Rouge Francais není jen kosmetickou značkou, je to módní vyjádření francouzského umění, kultury a nekonečné elegance.

 LE ROUGE FRANCAIS, flower to your skin.

Vítáme vás ve světě elegance, vášně a jedinečnosti - vítáme vás ve světě značky Le Rouge Francais!

Le Rouge Francais není jen kosmetickou značkou, je to módní vyjádření francouzského umění, kultury a nekonečné elegance.

Všechny produkty Le Rouge Francais jsou vyrobeny z přírodních organických a vegan ingrediencí nejvyšší kvality, abychom zaručili, že vás nejen krášlí, ale také pečují o vaši pokožku. 

Květinové pigmenty, jako je extrakt z růžových okvětních plátků nebo fialový pigment z levandule … Le Rouge Francais je známý svým inovativním použitím přírodních pigmentů, převážně z květin, díky kterým jsou všechny produkty zářivě barevné! 

Každá z nás touží mít ve své kosmetické výbavě k dispozici univerzální produkty, které nám umožní dosáhnout jak přirozeného denního looku, tak i zářivého večerního vzhledu. Le Rouge Francais je značkou, která v sobě spojuje francouzský šarm, kvalitu a všestrannost. Jejich produkty nejenže zdůrazní vaši přirozenou krásu, ale také vám umožní experimentovat s jejich vrstvením, abyste dosáhli dokonalého večerního vzhledu.

A co si oblíbily naše Infokrásky? Pojďme se na to podívat!

Související články

Krása na cestách
14. červen 20232 min čtení
Krása na cestách

Cestování je vzrušující dobrodružství, ale pro naši pleť může být trochu náročné. Bez ohledu na to, jestli vyrážíte na dovolenou letadlem nebo se vydáváte na dlouhou cestu autem, existuje několik kouzelných kosmetických pomocníků, kteří vám pomohou přežít tuhle dobu s grácií.

Číst více
Proč je důležité používat ochranný faktor 50+
23. květen 20232 min čtení
Proč je důležité používat ochranný faktor 50+

Věděli jste, že více než osmdesát procent projevů stárnutí, ať už jde o drobné linky, hluboké vrásky, pigmentové skvrny, nebo ztrátu jasu, způsobuje UV záření a znečištění. Předcházet tomu a minimalizovat škody je přitom velmi jednoduché. Stačí nosit každý den péči s vysokým SPF.

Číst více

Přihlašte se do newsletteru

Pojďte s námi objevovat svět INFOKRÁSY, a zjistětě ty nejžhavejší novinky, eventy, beauty trendy a slevy jako první!

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit.
Pokud tak chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.